Albert Pielak
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Albert Pielak | |
|---|---|
| |
| Tytuł/stopień | magister |
| Stanowisko | |
| Jednostka | Instytut Prawa Cywilnego Katedra Prawa Cywilnego |
| Dyżur | |
| Dyżur dodatkowy | |
| Telefon | |
| albert.pielak@gmail.com | |
| Inne | |
| Strona na USOS-ie | |
Mgr Albert Pielak - doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego.
Zajęcia
[edytuj]
- [[]]
Prowadzenie zajęć
[edytuj]
- Kolokwia: 2 w semestrzee
- Lista obecności: sprawdzana
- Materiały dodatkowe:
- Możliwość migracji między grupami: bzeproblemowa
- Możliwość dopisania do grupy: bezproblemowa
- Nieobecności: 2 na semestr
- Podręcznik: do wyboru
- Przepytywanie: brak
- Zaliczenie: zaliczenie kolokwium (wejściówki co zajęcia bez konsekwencji ale mogą podwyższyć ocenę)
Opinie
[edytuj]
- [2020/2021] Całkowity brak organizacji, często wypadające zajęcia oraz mała ilość materiału przerobionego podczas zajęć. Jest miły i prostudencki więc godny uwagi jeżeli ktoś chce bezproblemowo i z małym wysiłkiem przejść przez ćwiczenia. Przed konkretnymi partiami materiału odbywają się "wejściówki" w postaci quizu z podanych artykułów kodeksu, które działają jedynie na plus. Kolokwium zaliczeniowe też raczej w postaci pytań czysto kodeksowych. Sporo zajęć zdalnych się nie odbyło, w zamian miały być nagrania, ale również nie dotarły. Jedynie udało się wyszarpać po wielu prośbach niepełną prezentację z ćwiczeń. Zajęcia zaczynają się z opóźnieniem, a kończone są wcześniej (więcej czasu na samodzielną naukę). Merytorycznie to tylko puste klepanie, bez szczególnego tłumaczenia, po 1 semestrze z dr. Domańskim, to był niewyobrażalny przeskok w dół.
- Pan magister jest osobą niezwykle miłą i prostudencką. Bardzo się stara aby ćwiczenia były merytoryczne i przystępne dla studentów. Jest otwarty na dialog i często ddopytuje studentów czy odpowiada im taki sposób prowadzenia zajęć. Co tydzień przeprowadza wejściówki, jednak nie mogą one zaszkodzić a jedynie podnieść ocenę. Zdecydowanie polecam.
- Nie polecam. Więcej zajęć online się nie odbyło niż odbyło. Ciągle wypadała jakaś konferencja, „pilna sprawa” czy też „słabe łącze”. Jeśli zajęcia w ogóle się odbywały to za każdym razem zaczynały się spóźnieniem prowadzącego, często kończyły się wcześniej. Informacja o tym, że zajęć nie będzie pojawiała się chwilę przed, a nawet po zajęciach. To całkowity brak szacunku dla studentów. Prezentacje z zajęć na zajęcia coraz mniej staranne, jakby pan mgr stopniowo tracił zapał do dydaktyki. Poza tym, ogromną ilość czasu pochłaniały sprawy organizacyjne, które każdy może sobie załatwić we własnym zakresie mailowo lub doczytać na stronie katedry/samorządu. Jedynym plusem były quizy z przepisów na Kahoocie, ale jednak trudno się czegoś nauczyć na ćwiczeniach, których po prostu NIE MA.
- Testy na Kahoocie bardzo motywowały do nauki, kazusy w trakcie zajęć pozwalały usystematyzować wiedzę. Zajęcia poszerzające wiedzę ogólną, ale bez zbędnych, rozbudowanych dygresji - bardzo na plus. Żałuję jedynie, że trochę zajęć wypadło. Może jak wpia wróci do zajęć w sali to wszystko wróci do normalnego trybu, bo magistra polecili mi studenci sprzed pandemii. Prowadzący uprzejmy i taktowny
- Nie polecam ćwiczeń, oprócz łatwego zaliczenia i dobrze zrobionych prezentacji widzę same minusy. Czyłem się jak na drugim wykładzie, żadnych zapowiadanych quizów nie było, jak i przerabiane kazusów czy robienie wejściówek. Łatwe zaliczenie ćwiczeń gwarantowane, ale na egzaminie już nie było tak wesoło.
Linki
[edytuj]
