Marta Żuralska

Z WPiA Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Marta Żuralska
Tytuł/stopień mgr
Stanowisko
Jednostka Instytut Nauk o Państwie i Prawie
Katedra Filozofii Prawa i Nauki o Państwie
Dyżur
Dyżur dodatkowy
Telefon
E-mail marta.zuralska@gmail.com
Inne
Strona na USOS-ie

Mgr Marta Żuralska - doktorantka w Katedrze Filozofii Prawa i Nauki o Państwie.

Przedmioty

[edytuj]

Ćwiczenia

Prowadzenie zajęć

[edytuj]

Prawoznawstwo - ćwiczenia

  • Kolokwia: 4
  • Lista obecności: zawsze
  • Materiały dodatkowe: w formie prezentacji albo ustaw
  • Możliwość migracji między grupami:
  • Możliwość dopisania do grupy:
  • Nieobecności: 2
  • Podręcznik: standardowy
  • Przepytywanie:nie
  • Zaliczenie: zaliczenie kolokwium + obecności

Teoria i filozofia prawa - ćwiczenia

  • Kolokwia:
  • Lista obecności:
  • Materiały dodatkowe:
  • Możliwość migracji między grupami:
  • Możliwość dopisania do grupy:
  • Nieobecności:
  • Podręcznik:
  • Przepytywanie:
  • Zaliczenie:

Opinie

[edytuj]

Prawoznawstwo - ćwiczenia

  • 2017/2018 NIE POLECAM!! Najgorsze ćwiczenia, jakie do tej pory miałam. Pani mgr nie tłumaczy NIC, jeżeli padało jakieś pytanie z grupy, kazała iść z tym do dr Chauvin. Kompletnie nieodpowiedzialna kobieta-spóźniała się na każde zajęcia, albo po prostu na nie nie przychodziła, wmawiając nam na następnych zajęciach, że nas uprzedzała.Na początku semestru zrobiła 2 lub 3 wejściówki, których zresztą nie sprawdziła. Totalnie olewała sobie swoich studentów (brak odpowiedzi na e- maile), również miała w stosunku do studentów bardzo lekceważący stosunek. To prawda, atmosfera była luźna, bo można było przesiedzieć całe zajęcia z telefonem w ręku. Jedyny plus tych zajęć to 3 kolokwia, na które trzeba było się SAMODZIELNIE uczyć, ale na wyniki również trzeba było czekać 2 tygodnie, jak nie więcej, bo Pani mgr najwyraźniej brakowało czasu na ich sprawdzenie. Ogólne wrażenie to takie, że Pani mgr nie potrafi połączyć swojej kariery prawniczej z pracą na uczelni.
  • Zajęcia były dosyć nieuporządkowane i chaotyczne, ale atmosfera dość luźna i przyjemna. Żadnego odpytywania czy prac domowych, wymagania na kolokwium odpowiednie, bo pojawiały się pytania z poprzednich egzaminów. Ogólnie w porządku
  • Nie polecam. Jeśli jest możliwość - uciekajcie. Atmosfera jest luźna, bo pani mgr lubi pogawędzić z płcią przeciwną. Ale niczego nie nauczy. Przez cały semestr nie zrobiła nawet połowy materiału. Jedynym plusem to 3 czy 4 kolokwia, więc na bieżąco trzeba było się uczyć. Ale nic poza tym. Najgorsze ćwiczenia na 1 roku.

Teoria i filozofia prawa - ćwiczenia

Linki

[edytuj]

Prawoznawstwo - ćwiczenia

Teoria i filozofia prawa - ćwiczenia

Katedra Filozofii Prawa i Nauki o Państwie
Kierownik dr hab. Jan Winczorek
Pracownicy prof. Marcin Matczak • dr hab. prof. UW Jan Majchrowski • dr hab. prof. UW Tomasz Stawecki • dr hab. Anna Kryniecka-Piotrak • dr Krzysztof Kaleta • dr Maciej Kruk • dr Paweł Skuczyński • dr Marcin Romanowicz
Doktoranci mgr Michał Gajewski • mgr Jakub Karczewski • mgr Mikołaj Ryśkiewicz • mgr Cezary Węgliński
Byli pracownicy prof. dr hab. Maria Szyszkowska • dr Tomasz Kozłowski • dr Anna Rossmanith-Cichoń • dr Wiesław Staśkiewicz • dr Karolina Czapska-Małecka • dr Jan Ptaszyński • mgr Walery Arnaudow • mgr Marta Michałek • mgr Kamila Marciniak • mgr Katarzyna Mikołajczyk-Graj • mgr Mikołaj Rychlik • mgr Michał Sopiński • mgr Tomasz Zyglewicz • mgr Marta Żuralska