Marta Żuralska
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Marta Żuralska | |
|---|---|
| |
| Tytuł/stopień | mgr |
| Stanowisko | |
| Jednostka | Instytut Nauk o Państwie i Prawie Katedra Filozofii Prawa i Nauki o Państwie |
| Dyżur | |
| Dyżur dodatkowy | |
| Telefon | |
| marta.zuralska@gmail.com | |
| Inne | |
| Strona na USOS-ie | |
Mgr Marta Żuralska - doktorantka w Katedrze Filozofii Prawa i Nauki o Państwie.
Przedmioty
[edytuj]Ćwiczenia
Prowadzenie zajęć
[edytuj]Prawoznawstwo - ćwiczenia
- Kolokwia: 4
- Lista obecności: zawsze
- Materiały dodatkowe: w formie prezentacji albo ustaw
- Możliwość migracji między grupami:
- Możliwość dopisania do grupy:
- Nieobecności: 2
- Podręcznik: standardowy
- Przepytywanie:nie
- Zaliczenie: zaliczenie kolokwium + obecności
Teoria i filozofia prawa - ćwiczenia
- Kolokwia:
- Lista obecności:
- Materiały dodatkowe:
- Możliwość migracji między grupami:
- Możliwość dopisania do grupy:
- Nieobecności:
- Podręcznik:
- Przepytywanie:
- Zaliczenie:
Opinie
[edytuj]Prawoznawstwo - ćwiczenia
- 2017/2018 NIE POLECAM!! Najgorsze ćwiczenia, jakie do tej pory miałam. Pani mgr nie tłumaczy NIC, jeżeli padało jakieś pytanie z grupy, kazała iść z tym do dr Chauvin. Kompletnie nieodpowiedzialna kobieta-spóźniała się na każde zajęcia, albo po prostu na nie nie przychodziła, wmawiając nam na następnych zajęciach, że nas uprzedzała.Na początku semestru zrobiła 2 lub 3 wejściówki, których zresztą nie sprawdziła. Totalnie olewała sobie swoich studentów (brak odpowiedzi na e- maile), również miała w stosunku do studentów bardzo lekceważący stosunek. To prawda, atmosfera była luźna, bo można było przesiedzieć całe zajęcia z telefonem w ręku. Jedyny plus tych zajęć to 3 kolokwia, na które trzeba było się SAMODZIELNIE uczyć, ale na wyniki również trzeba było czekać 2 tygodnie, jak nie więcej, bo Pani mgr najwyraźniej brakowało czasu na ich sprawdzenie. Ogólne wrażenie to takie, że Pani mgr nie potrafi połączyć swojej kariery prawniczej z pracą na uczelni.
- Zajęcia były dosyć nieuporządkowane i chaotyczne, ale atmosfera dość luźna i przyjemna. Żadnego odpytywania czy prac domowych, wymagania na kolokwium odpowiednie, bo pojawiały się pytania z poprzednich egzaminów. Ogólnie w porządku
- Nie polecam. Jeśli jest możliwość - uciekajcie. Atmosfera jest luźna, bo pani mgr lubi pogawędzić z płcią przeciwną. Ale niczego nie nauczy. Przez cały semestr nie zrobiła nawet połowy materiału. Jedynym plusem to 3 czy 4 kolokwia, więc na bieżąco trzeba było się uczyć. Ale nic poza tym. Najgorsze ćwiczenia na 1 roku.
Teoria i filozofia prawa - ćwiczenia
Linki
[edytuj]Prawoznawstwo - ćwiczenia
Teoria i filozofia prawa - ćwiczenia
| Katedra Filozofii Prawa i Nauki o Państwie | |
| Kierownik | dr hab. Jan Winczorek |
| Pracownicy | prof. Marcin Matczak • dr hab. prof. UW Jan Majchrowski • dr hab. prof. UW Tomasz Stawecki • dr hab. Anna Kryniecka-Piotrak • dr Krzysztof Kaleta • dr Maciej Kruk • dr Paweł Skuczyński • dr Marcin Romanowicz |
| Doktoranci | mgr Michał Gajewski • mgr Jakub Karczewski • mgr Mikołaj Ryśkiewicz • mgr Cezary Węgliński |
| Byli pracownicy | prof. dr hab. Maria Szyszkowska • dr Tomasz Kozłowski • dr Anna Rossmanith-Cichoń • dr Wiesław Staśkiewicz • dr Karolina Czapska-Małecka • dr Jan Ptaszyński • mgr Walery Arnaudow • mgr Marta Michałek • mgr Kamila Marciniak • mgr Katarzyna Mikołajczyk-Graj • mgr Mikołaj Rychlik • mgr Michał Sopiński • mgr Tomasz Zyglewicz • mgr Marta Żuralska |
